Linia termiczna 700XP i 900XP

Zaufaj doświadczeniu
Rozwiązania dla pralnictwa

System Lagoon

Zrównoważony

Przyjazny dla środowiska, bez użycia toksycznych chemikaliów. Najbardziej skutecznym rozpuszczalnikiem jest woda.

Delikatność dla delikatnych.

Najlepsze rezultaty czyszczenia dla najbardziej cennych materiałów i wełnianej garderoby z metką „czyścić tylko chemicznie“.

Prawdziwy przełom w pralnictwie

Prawdziwy wet-cleaning pozbawiony ograniczeń i trudnych procedur.

Wszystkie zalety związane z użyciem wody, z zachowaniem szybkości i prostoty czyszczenia znanych z klasycznych pralni chemicznych.

Spring Lagoon – eko pralnia w Warszawie

„Electrolux LagoonTM jest idealną alternatywą dla tradycyjnych pralni chemicznych. Teraz, wraz z LagoonTM jesteśmy w stanie wyczyścić wszystkie ubrania oznaczone metką „czyścić tyko chemicznie”, takie jak delikatna wełna, jedwab i wiskoza. Dzięki LagoonTM możemy zagwarantować naszym klientom wspaniałe rezultaty czyszczenia pod względem świeżości i czystości. LagoonTM czyści nawet najbardziej delikatne tkaniny, kolory nie zanikają, a ubrania są miękkie i przyjemne w dotyku. Klienci doceniają, że ich ubrania są naprawdę wyczyszczone, a nie tylko chemicznie odświeżone. Electrolux Professional zaoferował nam kompletne rozwiązanie do czyszczenia garderoby na mokro, dostarczając niezbędny sprzęt począwszy od urządzeń do odplamiania, aż po maszyny wykończeniowe. Myślę, że teraz mogę zaproponować naszym klientom prawdziwą alternatywę dla pralni chemicznych oraz usługi najwyższej jakości”